שיווק ופרסום לעסקים עם תקציב מוגבל >> עשה שימוש בפרסום בשיטת תשלום לקליק - PPC >> מערכת AdWords של גוגל
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

שיווק ופרסום לעסקים עם תקציב מוגבל >> עשה שימוש בפרסום בשיטת תשלום לקליק - PPC >> מערכת AdWords של גוגל

| מבוא |


א - א
מאמר מומלץ
אתרי אינטרנט >> אתרים לעסקים קטנים
טיפ מומלץ
AdWords >> שימו מילות מפתח בשורת הכותרת


אז איך זה באמת עובד?

נרשמים לדוגמה לגוגל AdWords ההרשמה עולה סכום זניח של כמה דולרים.
לאחר מכן בונים מודעות מילים, מצמידים אליהן מילות מפתח, קובעים כמה מוכנים לשלם עבור קליק ולאחר מכן קובעים תקציב יומי או חודשי ולאחר כמה דקות המודעות כבר יכולות להופיע.

אז בעצם קורה עם המודעות, איפה ואיך הן מופיעות?

ראשית יש את מנוע החיפוש של גוגל. בוודאי שמתם לב שבכל פעם שאתם מבצעים חיפוש בצד שמאל (בחיפושים באתר גוגל בעברית) וגם למעלה ישנם מודעות טקסט. כתוב מעליהן "קישורים ממומנים".
נניח שהעסק שלך הוא למכירת מיטריות. אתה יכול לבקש לעשות שימוש עם מילים כמו: "מיטריה", "גשם", לא להרטב", "חורף" וכדומה.
בכל פעם שגולש מחפש את המילים האלו, גוגל בודק את כל המודעות שבקשו לעשות שימוש במילים אלו ועדיין נשאר להם כסף בתקציב היומי/חודשי ויציג אותם.

מכיוון שלרוב יש יותר מפרסמים שרוצים להופיע מאשר מקום לפרסום, גוגל נותן את המקום הראשון לזה שמוכן לשלם הכי הרבה על קליק לאותו מילה. לאחר מכן בסדר יורד באותו עקרון.  בדרך כלל יש 8 מקומות ושגולש עובר לדף השני מופיע המקום ה-9 וכך ממשיכים.
כמובן שהתחרות גורמת לעליה במחירי הקליקים, אבל יש שיטות איך בכל זאת להגיע לקהל היעד בלי לשלם מחירי קליקים גבוהים מידי. כמה מהדרכים אפשר למצוא באתרנו בטיפים על AdWords.

בנוסף להופעה בדפי החיפוש, גוגל מאפשר לך (זו בחירה של המפרסם והיא לא חובה) שהמודעות יופיעו באתרי תוכן. הכוונה לאתרים פרטיים כמו האתר שבו אתה נמצא, שמאפשרים לגוגל לפרסם מודעות אצלו.

אבל אם לא מבוצע חיפוש לפי מה גוגל מחליט איזו מודעה לפרסם?
גוגל, סוקר את הדף של האתר ומחליט לפי התוכן הקיים בו מה המודעות הכי מתאימות לנושא. אתה יכול לראות בדף הזה מה המודעות המפורסמות ולראות שלרוב יש קשר ישיר בין התוכן למודעות.

טיפ חשוב:  גם אם אתה מוכן ללכת על כמה מאות שקלים תקציב חודשי, תתחיל מתקציב נמוך ותתנסה. תראה מה עובד מה לא. תקרא את העזרה של גוגל היא לא רעה בכלל. יש תהליך של לימוד עד שהמודעות הופכות ליעילות לעסק. ישנם כיום אנשי מקצוע שמומחים בתחום ויכולים לעזור לכם לבנות את המודעות בצורה הכי אפקטיבית.

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים