שיווק ופרסום לעסקים עם תקציב מוגבל >> בנה אתר אינטרנט
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

שיווק ופרסום לעסקים עם תקציב מוגבל >> בנה אתר אינטרנט


א - א
מאמר מומלץ
שיווק ופרסום >> כיצד בונים תוכנית שיווק ופרסום ?
טיפ מומלץ
וורד - Word >> כיצד סופרים כמה מילים יש לי במסמך

בנה אתר אינטרנט
אני לא מכיר עוד הרבה כלים ומדיות בעולם העסקי של היום שנותנים כל כך הרבה עבור כל כך מעט השקעה.
ראשית, לדעתי עסק שאין לו אתר אינטרנט ולו הבסיסי ביותר זה כמו פעם לא להיות רשום בדפי זהב.
זוכרים את הפרסום שלהם: "אם אתה לא שם, אתה לא קיים".

בכל שנה עולה אחוז האנשים (שכבר כיום גבוה מאוד) שמתחיל את החיפוש שלו אחר מוצרים ושרותים באינטרנט ולכן חייבים להיות שם. כמו כן, אנשים רבים המעוניינים לרכוש מוצר או שרות בעסק ספציפי, רצים לבדוק את האתר של אותו עסק בכדי להתרשם, לקבל פרטים וליצור קשר ראשוני.

אך אתר מושקע יכול לעלות אלפי דולרים, אך האם ידעת שאפשר להקים אתר כולל כל ההוצאות לשנה אחת בתקציב של 56$, מיד נראה איך.

אז איך בונים אתר אינטרנט? נתחיל בלספר לכם שישנה תחרות גדולה של בוני אתרים הכוללות חברות גדולות וקטנות וגם המון פרילנסרים ואפשר לקבל אתר בסיסי ופשוט גם ב-150$. אבל אם גם לא יכולים (או לא רוצים) להוציא אפילו סכום זה, יש פתרון זול מאוד.
אם אתם או מי בסביבתכם מבין או מוכן ללמוד איך בונים אתר בסיסי לבד ניתן לעשות זאת במאמץ סביר (תלוי ברקע של מי שיבנה את האתר).

ראשית יש צורך בדומיין (כתובת האתר) שמחירו תלוי בסוג, לדוגמא אתרים המסתיימים ב-COM עולים כ-8 דולר לשנה לצערנו הישראליים המסתיימים ב-co.il קצת יותר אבל עדיין זה לא סכומים משמעותיים.

לאחר מכן, יש צורך לאחסן את האתר בשרת ולכן פותחים חשבון בחברת איחסון אתרים.
כיום ישנם חברות (בעיקר אמריקאיות) שאפשר בעלות של 4$ לחודש לקבל איחסון + תיבות דאר אלקטרוני (מה שיתן לנו תיבות דאר עם כתובת האתר ונראה הרבה יותר מקצועיים).
אפשר כהתחלה לבנות אפילו דף מידע פשוט ב-WORD לשמור אותו כ-HTML עם השם index.html ולעלות אותו לאתר דרך הכלים של "אתר האיחסון".
כמו כן, קיימות בשוק תוכנות חינמיות רבות ופשוטות שניתן לבנות בהן אתרים לא רעים די בקלות וללא צורך בהבנה של שפות כמו HTML וכדומה.

טיפ חשוב: אם אתה משלם למישהו לבנות לך אתר, דאג שיש לך אפשרות עצמאית לעלות תכנים חדשים לאתר שלך ושהמחיר יכלול אפשרות לשינויים סבירים באתר לאורך השנה.

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים