שיווק ופרסום לעסקים עם תקציב מוגבל >> שווק בכל אמצעי אלקטרוני
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

שיווק ופרסום לעסקים עם תקציב מוגבל >> שווק בכל אמצעי אלקטרוני


א - א
מאמר מומלץ
שיווק ופרסום >> כתיבה שיווקית לאינטרנט
טיפ מומלץ
AdWords >> העלאה של כמה אגורות במחיר המקסימלי לקליק יכול לפעמים לגרום לשיפור עצום בתוצאות

שווק בכל אמצעי אלקטרוני
חשבו לנצל כל אמצעי אלקטרוני שבשימושכם ולעשות בו שיווק, הנה כמה דוגמאות:

אימייל: ראשית חובה לשים חתימה קבוע ומסודרת עם השם, מקצוע, תפקיד, טלפונים, לינק לאתר עם יש. כמו כן אפשר להוסיף למטה כמה מילים על העסק ו/או הסלוגן של העסק.
לוגו או בנאר יפה תמיד מוסיף, אולי ציום של מוצריפ שאתה מוכר.
עד כאן, הרבה עסקים מקפידים על זה, אבל זה לא הכל. נניח אתה מקיים מבצע מכירות מיוחד, למה שלא תוסיף לחתימה שלך את דבר המבצע?
זכור, אנשים די בקלות מעבירים את האימייל שכתבת לאחרים ועוד מישהו יראה ואולי יפנה אליך.

ניוזלטר: אחת מדרכי השיווק האלקטרוני הכי יעילות ופופולריות. מידע נוסף על שיווק בניוזלטר תמצאו בפרק על שמירת קשר וגם תוכלו לקבל כמה טיפים על ניוזלטר.

מסכים: היום עסקים רבים מניחים במקום בולט או בחדרי המתנה פלסמה, LCD או סתם מסך מחשב ומריצים מצגות של מוצרים או תוכניות טלוויזיה לממתינים. נצלו זאת להכנסת פרסום ומסרים שיווקיים.
טיפ חשוב: יש לכם מחשב ישן עם מסך סביר, הפכו אותו למסך פרסום עצמי. בעזרת PowerPoint או תוכנות פשוטות אחרות אפשר להכין בקלוט מצגת על העסק והמבצעים, שתרוץ בלופ אינסופי.

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים