שיווק ופרסום לעסקים עם תקציב מוגבל >> שווק בכל נייר שאתה מוציא
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

שיווק ופרסום לעסקים עם תקציב מוגבל >> שווק בכל נייר שאתה מוציא


א - א
מאמר מומלץ
רישות עסקי >> שיווק מפה לאוזן - מה זה?
טיפ מומלץ
קידום אתרים >> בזמן כתיבת תכנים - אל תשכחו את הגולש

שווק בכל נייר שאתה מוציא
חשבו לנצל כל נייר שאתה מוציא מהעסק ולעשות בו שיווק, הנה כמה דוגמאות:

מכתבים: כל מכתב חייב לצאת עם הלוגו והפרטיפ של העסק, האתר המייל ועוד. היום ב-Word זה ממש קל לעשות Template קבוע. מומלץ להוציא מכתבים במדפסת צבעונית. כמו כן, אפשר לרוב לשים גם מסר שיווקי קטן או גדול, כמו מבצע שכרגע מתקיים, סלוגן העסק ועוד, תלוי כמובן למי המכתב נשלח ובסוג העסק.
אותו דבר עם זו הצעת מחיר, או כל נייר שהעסק מוציא.

פקסים:  פקס בדיוק כמו מכתב חייב לצאת עם הלוגו והפרטיפ של העסק. שימו לב שאם הלוגו שלכם הוא צבעוני מידי או בעל צבעים בעייתים כאשר הוא הופך כולו לגווני אפור, כי אז מומלץ להכין לוגו מיוחד לפקסים, עדיך בעזרת גרפיקאי ואם לא יש תוכנות גרפיות חינמיות שאפשר לאעזר בהם לשמירה של הלוגו בגווני אפור.

מעטפות: הדפסת מעטפות לעסק, בעיקר בצבע זה דבר יקר לפעמים, אפשר בקלות להעביר את המעטפות דרך מדפסת וכך לשים עליהן שוב מסרים שיווקיים.

חשבוניות וקבלות: אם כבר אתה משלם על הדפסת פנקסי קבלות וחשבוניות, תדאג ללוגו בגווני אפור כמו במקרה הפקסים, תן פרטי התקשרות, אתר אינטרנט שלך ואפשר גם סלוגן של העסק.


טיפ חשוב: במאמץ קטן ולפעמים חד פעמי כמו הכנת Template כל נייר שיוצא מהעסק הופך למשווק שלך.

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים