שיווק ופרסום לעסקים עם תקציב מוגבל >> קדם את האתר שלך >> פרק 1
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

שיווק ופרסום לעסקים עם תקציב מוגבל >> קדם את האתר שלך >> פרק 1

| פרק 2 |


א - א
מאמר מומלץ
רישות עסקי >> Networking not Net - resting!
טיפ מומלץ
אאוטלוק - Outlook >> ממתין לתשובה על אימייל? הוסף עליו תזכורת - Reminder


מה זה קידום אתרים?
רבים בתעשיה ההולכת וגדלה של קידום אתרים (SEO=Search Engine Optimization) יענו לשאלה זו פחות או יותר כך: לפעול שאתר האינטרנט העסקי שלכם יופיע ולאורך זמן, כמה שיותר גבוה בדפי התוצאות האורגניות של מנועי החיפוש, עבור רשימה של מילות מפתח המותאמות לעסק/אתר שלכם.

במילים אחרות, נניח שיש לכם אתר למכירת ריהוט, אז כל פעם שמישהו יחפש בגוגל (או מנועי חיפוש אחרים) "כיסא", "שולחן", "חנות רהיטיפ" וכדומה, אתם תרצו לראות את האתר שלכם כתוצאה הראשונה בדף החיפוש או לפחות בדף הראשון. הדבר יגרום לגולשים רבים להכנס לאתר שלכם.

כאשר מסתכלים על  קידום אתרים בזוית צרה זו, כל מה שנותר לעשות הוא  סדרה גדולה ומתמשכת של פעולות שאם נעשות במקצועיות, יביאו עם הזמן את אתר שלכם להופיע גבוה בתוצאות החיפושים עבור מילות מפתח רלוונטיות לאתר שלכם.

הערה: חלק מפעולות אלו ניתן לעשות באופן עצמאי, ללא צורך בידע מיוחד. פעולות נוספות ניתנות לעשיה גם בלי להיות מקצוען SEO, אך זה ידרוש קצת יותר ידע - הדגש על קצת - בבנית אתרים, שפת HTML וכדומה.

אך אני (מנהל אתר BonimAsakim.com) מעדיף הגדרה הרבה יותר רחבה: קידום האתר הינו כל פעולה שתגרום לאדם לבקר באתר שלך ולחזור אליו מפעם לפעם.
כאשר זו נקודת המבט, גם כרטיס ביקור שנתת עם הכתובת של האתר, שליחת מייל מהדומין , ציון האתר בפורום, פרסום בעיתון, ניוזלטר איכותי, כל אלו ועוד יביאו לך גולשים לאתר.

הטיפים כאן, הם לפי ההגדרה הרחבה של "קידום אתרים".

שים את כתובת האתר שלך בכל דבר שאתה מוציא בנייר או אלקטרונית:
לדוגמה בחתימת האימייל, במכתבים, פקסים, חשבוניות, כרטיסי ביקור, מעטפות, פרסומים. אם אתם נותנים מתנות כמו עטיפ עם שם העסק, דאג גם שם לכתובת האתר. בצורה זו, במאמץ יחסית קטן ופשוט כל מי שבאה במגע עם העסק שלך, יראה את הכתובת של האתר וברור שחלק מהם יגלשו אליו.

המשך בפרק 2

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים