מאמרים לעסקים >> כללי >> הופעה חיצונית ותקשורת בנטוורקינג
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

מאמרים >> כללי

הופעה חיצונית ותקשורת בנטוורקינג

מאת ריקי כהן - 2009-11-18
| פניה לכותב | אתר הכותב |


א - א   
מאמר מומלץ
כלכלת המשפחה >> כמה עולה לגור בדירה שלך או למה לעזאזל אתה זורק את הכסף שלך על 4 קירות
טיפ מומלץ
סרטוני ווידאו עסקיים >> עשו שימוש בסרטוני וידאו כחלק משרות לקוחות

כשאנשים מצליחים בעסקים, הם מאמינים שהצלחתם נובעת מדפוס שמשלב בין יחסים בינאישיים מועילים וכשרון טכני או ידיעות בתחום העבודה.

מסתבר שאין די בזה. התקשורת והתדמית אותה אתם מציגים יוצרת את הרושם הראשוני ולעתים קרובות רושם זה הוא שנשאר בתודעה בסוף המפגש.

מחקרים בנושא זה של פגישות עסקים ראשונות מגלים, שרוב האנשים מחליטים אם לקיים עסקים עם האדם העומד מולם לראשונה (או לא) כבר בשלושים השניות הראשונות של המפגש, מה שלא משאיר הרבה זמן ליצירת רושם ראשוני טוב. איזו תדמית תעזור לכם להציג את עצמכם בצורה הטובה ביותר בפגישות עסקים או בנטוורקינג? לא כדאי שכבר בפגישה הראשונה תיצרו רושם טוב ואף יתרון יחסי על פני מי שעומד מולכם?

מחקרים שנעשו באוניברסיטת יו.סי.אל.איי (UCLA) מראים שבעת מפגש עם אנשים חדשים, רוב המסר המועבר הוא אינו מילולי. למעשה את החלק המילולי תופשים 37% בלבד! ישנן 4 דרכים המהוות משקל על התדמית מבחינה מקצועית: הופעה, אינטראקציה בין אישית, תקשורת כתובה ונטוורקינג.

ההופעה החיצונית אכן משמעותית, היא באה במקום הראשון. ולראייה אביא עוד נתון: ההצעה הבולטת ביותר מפי מנהלים, יועצים עסקיים ומאמנים אישיים למי שרוצה לקדם את הקריירה וההכנסות שלו, היא תמיד להיות לבוש היטב ובהתאם למקצוע בו אתם עוסקים, "תמיד להתלבש כמו מי שאנו רוצים להיות ולא כפי שאנו".

במדינה בה אין קוד לבוש גורף, ורוב האנשים מאמינים שנוח זה הכי חשוב, קל להתבלט לטובה.
מראה מקצועי ותדמית אפנתית ישרתו אתכם היטב בכל אשר תפנו, החל מהרגע בו עזבתם את ביתכם. בעיני עובדיכם תשדרו הצלחה, במשא ומתן עם לקוחות תשדרו רצינות ומקצועיות, ובשיתופי פעולה עסקיים תיראו מכווננים לעסקים. הופעה שמכבדת את בעליה גם גורמת לו להרגיש טוב יותר עם עצמו, ובכך לשפר את הישגיו בכל תחום. מראה מקצועי מבדיל אותנו מכל מי שאינו לוקח את עבודתו ברצינות הראוייה, או לפחות אינו נראה כי הוא מודאג מהתדמית המקצועית אותו הוא משדר ולעיתים קרובות מנטרל מיקוח על הצעות מחיר. כבר שווה.

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים