מאמרים לעסקים >> הקמת עסק >> קורסי לימוד למנהלים ואנשי עסקים בתחילת דרכם
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

מאמרים >> הקמת עסק

קורסי לימוד למנהלים ואנשי עסקים בתחילת דרכם

מאת אלה זיגמן - 2010-07-13


א - א   
מאמר מומלץ
ניהול עסקים >> חריגה ממסגרת האשראי הבנקאי
טיפ מומלץ
סרטוני ווידאו עסקיים >> באתרי הסרטונים שימו לב לתכנים שאתם כותבים על הסרטון בכדי לשפר את קידומו במנועי החיפוש

יש לכם את החלום לפתוח עסק משלכם. אתם מלאי אמביציה ומוכנים לצאת לדרך. אולם אמביציה היא לא המצרך היחידי הנחוץ בכדי להצליח בתחומי עולם העסקים, וההטבות אינן כוללות רק ביטוח מנהלים ומשכורת גלובלית. יש צורך בידע, היכרות עם תבניות ניהול , הבנה בתכנון תוכניות עסקיות, ניהול סיכונים, שיווק ועוד. גם אם ישנם אנשי מקצוע אשר מובילים את התחומים הספציפיים בהם הם מתמחים, תרצו להבין מה קורה בארגון אותו אתם מנהלים או בעסק הפרטי שלכם. את הידע החשוב הזה רוכשים במסגרות לימודים ממוקדים ומוכוונים של קורסים למנהלים.

בסיום חלק מהקורסים תקבלו תעודות סיום, אולם אם אתם עצמאיים ומתכננים לדחוף את עצמכם קדימה, אין כמעט משמעות לתעודה אותה תקבלו בגמר הקורס. המבחן האמיתי הוא יכולת יישום החומר בשטח. דבר זה נכון גם למנהלים השכירים ולאנשי עסקים בכל נקודה בדרך. הידע והניסיון לרוב מדברים בעד עצמם, והינם משמעותיים יותר מניירות חתומים. לכן כאשר אתם בוחרים את הקורס, חשוב לבדוק מה התוכן של הקורס, ומה הרקע המקצועי וניסיונו של המרצה המעביר אותו. היקף הקורס מבחינת שעות לעומת היקף החומר מרמז על התעמקותו בנלמד. כמובן שקורסים מעמיקים יותר (אשר אינם חייבים להיות ארוכים יותר, אלא בנויים היטב מבחינת תוכנית הלימודים) יהיו הבחירה הנבונה.

בתוך מכלול הידע והקורסים אשר תרכשו לעצמכם כדאי מאוד לכלול גם לימודי שיווק לסוגיהם. היות ואתם עומדים לקדם את עצמכם, תרצו להכיר לפחות את הבסיס של עקרונות השיווק. גם אם אתם מתכוונים להעסיק אדם אשר התמחותו העיקרית היא שיווק, זהו נושא אשר לא תרצו להזניחו, כיוון שבתור עצמאיים המילה האחרונה היא תמיד שלכם, וגם בתור מנהלים שכירים תרצו להיות מעורבים בתהליכים עליהם אתם מפקחים. מעבר לכך שלימודי שיווק יוכלו להעשיר אתכם גם מהפן הבינאישי, בדרך בה אתם משווקים את עצמכם, ולא רק מוצרים או שירותים. כולנו צרכנים בכל עת וכולנו מושפעים משיטות שיווק גם אם אין מדובר במוצרים, אלא באנשים. בלימודי שיווק תלמדו על הכפתורים הנכונים אשר יוכלו לסייע לכם בתחומים מגוונים.

 
אלה זיגמן - כותבת תוכן בתחום הלימודים
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים