מאמרים לעסקים >> כללי >> אחסון לעסק
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

מאמרים >> כללי

אחסון לעסק

מאת אחסון בריבוע - 2009-10-29
| פניה לכותב | אתר הכותב |


א - א   
מאמר מומלץ
שיווק ופרסום >> שיווק באמצעות וידיאו
טיפ מומלץ
קידום אתרים >> אם יש לכם תפריט לאתר הבנוי מ-JavaScript או Flash, דאגו לקישורים בדרך נוספת לדפי האתר

מהו אחסון לעסק ומי זקוק לו?

עורכי דין ומשרדי רואי חשבון נתקלים בצורך לאחסון וגניזה של חומר ארכיוני. אין כל הגיון באחסון חומרים שאינם בשימוש שוטף, בתוך המשרד בו השטח מצומצם ויקר.
משרדים אחרים בודאי מוצאים את עצמם עם ציוד שאינו בשימוש, ריהוט, מחשבים וחפצים בעלי ערך שבאופן זמני אינם בשימוש שוטף.
עסקים שמתרחבים וצריכים להכניס עובדים נוספים לשטח עמוס רהיטים, עסקים בתקופת מעבר, עסקים הזקוקים לשטחים לאחסון מלאי שהצטבר, יבואנים וסוחרים.
כמעט כל עסק, זקוק בשלב כלשהו למחסן חיצוני לצורך אחסון ציוד ותכולה.
לצורך כך קיימות חברות אחסון תכולה המספקות מחסנים פרטיים להשכרה.

מחסנים להשכרה הם סוג של "מלון" לרכוש המשרדי - מניירת פשוטה וחומרי ארכיון ועד הריהוט הגדול והכבד ביותר.

חברות אחסון לעסקים מספקות לעסק איזור פרטי, נקי ומאובטח לפרקי זמן שונים עפ"י דרישה, משבועות ועד שנים.
רק לכם, בעלי העסק יש אפשרות גישה למחסן הפרטי שהוקצה לכם. תוכלו כמובן, במהלך תקופת האחסון להכנס ולצאת, להכניס ולהוציא תכולה שאחסנתם.

מכיוון שמעבר עסק הוא פרויקט לא פשוט, מעניקות רוב חברות אחסון העסקים, כמו אלה המתעסקים באחסון דירות, גם שירותי אריזה והובלה של הרכוש למחסנים.
מעבר עסק במקרים מסויימים מורכב עוד יותר ממעבר דירה, ולכן השירות הזה הוא לעיתים הכרחי עבור עסקים - גדולים וקטנים כאחד.

למי שאינם רוצים להתעסק עם הובלת תכולת העסק לשטח האחסון לבד או בהובלה של חברת אחסון העסק, יש חברות אחסון לעסקים הנותנות כיום פתרון גם לזה. לחלק מחברות האחסון לעסקים יש שירות של שינוע יחידות אחסון ניידות, שהם סוג של מיכלים ניידים המובאים לפתח משרדכם, לתוכם מכניסים את כל הציוד שאתם מעוניינים לאחסן, ואז מניידים את המיכל או כמה מיכלים בחזרה לשטח המחסנים הראשי. כך לא זזתם מהעסק אפילו לדקה והכול מתבצע על ידי החברה עצמה.

כמובן שנושא ביטוח התכולה המאוחסנת הוא קריטי עבור עסקים. כדאי לבדוק היטב האם חברת האחסון מעניקה ביטוח מקיף לתכולת העסק שלכם במהלך האחסון או שעליכם לדאוג לביטוח דרך חברה חיצונית.

פרט לביטוח, מה עוד יש לבדוק לפני שבוחרים את חברת אחסון?

האם לחברת האחסון יש רישיון עסק, האם המחסנים אמינים ובטוחים (בלוקים ובטון מומלצים ביותר בכדי לעמוד בפגעי מזג האוויר), תנאי תשלום לפי תקופות (מה קורה למשל אם חתמת לשנה ואתה צריך לקצר את תקופת האחסון, האם יש החזר כספי?), האם יש תקופת מקסימום או מינימום של אחסון, אלה רק חלק מהנושאים שכדאי מאד לבדוק לפני שחותמים על חוזה ויוצאים לדרך.

 
נכתב ע"י "אחסון בריבוע" - מחסנים להשכרה בלב גוש דן. מאחסנים תכולות למגזר העסקי והפרטי, למעלה מ 26 שנה.
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים