מאמרים לעסקים >> כללי >> תקינות תשתית האינטרנט והשלכותיה על פעילות העסק
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

מאמרים >> כללי

תקינות תשתית האינטרנט והשלכותיה על פעילות העסק

מאת ורד כהן - 2011-06-01


א - א   
מאמר מומלץ
שיווק ופרסום >> להערך נכון לשנת 2010
טיפ מומלץ
סרטוני ווידאו עסקיים >> צרו מראה נעים ואטרקטיבי לסרטון

כמעט ולא תמצאו היום עסק עצמאי או חברה שלא מבססים במידה רבה, לפעמים מוחלטת, את פעילותם על רשת האינטרנט.

שימוש בדואר אלקטרוני או בדואר פנימי, קידום ושיווק באמצעות רשתות חברתיות, אתר או חנות מקוונת של העסק, התנהלות מול חברות אשראי ועוד, כל אלה דורשים תשתיות אינטרנט אמינות שישרתו את החברה 24 שעות ביממה ולמשך כל ימות השנה.

קריסת תשתית אינטרנט

רובנו מחוברים לאינטרנט באופן מתמיד בסלולרי או באמצעות המחשב הביתי ואנו תלויים ברשת לצרכי אינפורמציה, לצרכים מקצועיים ובידוריים. ברמת העסק המסחרי, קריסה של תשתיות האינטרנט יכולה לגרום להרבה מעבר לאי נעימות זמנית. במיוחד בשוק העסקים התחרותי של ימינו קריסה של מערכות קריטיות מבוססות רשת, פירושה הפסד מידי של הכנסות ופגיעה בתפקוד התקין של החברה.

עבור רוב החברות, קריסה ארוכה של החיבור לרשת תביא לאי יכולת לתת שירותים או ליצר מוצרים עבור לקוחות ואי יכולת לעמוד בהתחייבויות. הציפיה מעסק רציני ובעל מוניטין היא לזמינות מלאה ולאפס תקלות. לקוחות מאוכזבים ימהרו לפנות למתחרים העיסקיים שלכם ובדרך כלל לא יתנו הזדמנות שניה.

לאורך זמן הפגיעה תהיה גדולה אפילו יותר : מוניטין של חברה הוא משהו שנבנה בעמל רב אבל יכול להתמוטט במהירות. יותר מידי לקוחות לא מרוצים, שנפגעו מבעיות האינטרנט שלכם, יפגעו גם ביכולת שלכם לסגור עיסקאות עתידיות, לגייס משקיעים ולהמשיך לעבוד עם ספקי שירותים טובים.

תשתית אינטרנט איכותית

תשתית אינטרנט איכותית לא אמורה לקרוס לעולם, למעט נפילות נדירות וקצרות או נפילות יזומות לטובת החלפת שרתים. עסקים רבים, במיוחד עסקים קטנים, בוחרים בפתרונות תשתית אינטרנט זולים ועלולים לסבול מההשלכות הקשות שעשויות להגרם לתפקוד העסק במקרה של תקלה עתידית. תשתית אינטרנט איכותית מבוססת על מספר פרמטרים עיקריים: איכות הטכנולוגיה, מוניטין חברת התשתיות ורמת שירותי האחזקה השוטפת. מבחינת רמת הטכנולוגיה, כדאי לפעמים לשלם יותר כדי לאחסן את כל המידע המקוון של העסק על גבי שרת פרטי או שרת וירטואלי ולא בשרת משותף, שיכול לקרוס בגלל עומסים לא מבוקרים ותקלות של אתרים אחרים.

מומלץ להשתמש בשירותים של חברת תשתיות אינטרנט מוכרת ובעלת שם, שהמוניטין שלה הוא כמו ביטוח עבורכם. בנוסף, חשוב לא פחות, לוודא שאתם מקבלים שירותי תחזוקה ותמיכה טובים, שישמרו על תשתיות האינטרנט שלכם ברמת תחזוקה גבוהה וירחיקו מכם תקלות פוטנציאליות. במקרה של תקלה, תזדקקו לתמיכה מהירה ואיכותית וכדאי שתמיכה מקיפה תהיה חלק מההסכם שלכם עם חברת התשתיות.

 

ורד כהן, פתרונות מחשוב ורשתות לעסקים

  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים