מאמרים לעסקים >> אתרי אינטרנט >> אתרים לעסקים קטנים
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

מאמרים >> אתרי אינטרנט

אתרים לעסקים קטנים

מאת אביגיל אגלרוב - 2013-05-23


א - א   
מאמר מומלץ
ניהול עסקים >> האם עסקים קטנים בישראל פוחדים מטכנולוגיה ?
טיפ מומלץ
רישות עסקי - Networking >> לאחר מפגש רישות בצעו FOLLOW-UP אקטיבי

אתר אינטרנט עבור העסק הוא אחד מכלי השיווק החשובים ביותר להם זקוק בעל העסק. יש להקפיד על יצירת תנועה של לקוחות טובים אשר מבקרים באתר ומגדילים באמצעותו את מכירות העסק. החדשות הטובות הן שאתר אשר בנוי היטב מביא תוצאות חיפוש אופטימיות במנועי חיפוש.

עד כמה קריטי אתר אינטרנט לקידום עסקים קטנים?

התשובה היא: מאוד! אתר אינטרנט טוב קריטי לעסק בדיוק כפי שנחוץ לו עובד חדש אשר מגדיל את התפוקה בעשרים אחוז. כיום, אתר אינטרנט הוא כלי מספר אחד לעסקים לשם התחברות עם לקוחות פוטנציאליים חדשים, כמו גם מקום לשמירת לקוחות קיימים.

ככל שהעולם סביב משתנה ומשתמש בדרכים שונות על מנת לתקשר וליידע, חייב העסק להתקדם בהתאם. לבעל העסק לוקח מעט זמן להבין את חשיבות אתר האינטרנט אשר מייצג את העסק. מנהל שתופס את חשיבות השיווק באינטרנט, מגדיל את רווחיו במהירות. ניתן להשתמש באתר על מנת למכור, לספק מידע על מוצרי העסק, חדשות, עדכונים, מבצעים ותמונות.

עסקים תמיד זקוקים לקידום. אין זה משנה עד כמה מוצלחים הם, תמיד יש מקום לגדול. עיצוב אתר בהתאמה אישית מייצג את העסק בפני הציבור הרחב ומסייע לקידומו. קיימות דרכים רבות ושונות לקידום עסק אך האתר מהווה את חוד החנית. יישום עקרונות השיווק באינטרנט מביא לצפיות המוניות והכרה ציבורית טובה.

עסקים קטנים מוגבלים בהון, בזמן ובמשאבים. לכן חשוב עבורם לעצב אתר אינטרנט אפקטיבי. האתר צריך להיות זול למדי, ועדיין לצמצם את כמות הזמן והמאמץ הדרוש על מנת לתחזק אותו. אתרים אוטומטיים בדרך כלל מגיעים עם עלויות פיתוח גבוהות יותר.

בדרך כלל בעלים של עסק קטן אינו יכול להרשות לעצמו להשקיע כספים רבים באתר אינטרנט אשר אינו מפיק רווחים. כאשר הוא מוציא כספים, הוא חייב לייצר תשואה על השקעתו. הוא מבקש לוודא שהכסף אותו הוא מוציא מנותב לתכונות אשר יסייעו באופן יעיל למבקרי האתר להפוך ללקוחות.

במקרים רבים, מוותרים בעלי עסקים קטנים על עיצוב אתר אינטרנט מרהיב ומשקיעים את הכסף בחבילות אחסון אתרים של חברה אמינה, מקצועית ובטוחה, ובמערכת ניהול תוכן פשוטה. אתרי תוכן דורשים מעט מומחיות עיצוב ובכך מוזילים את העלות הראשונית.

בעל האתר יכול להוסיף, לערוך ולמחוק תוכן בכל עת. הוא אינו חייב להיות מומחה בעיצוב אתרים על מנת לתחזק את האתר שלו, ואין צורך לשלם לחברת בניית אתרים על מנת לבצע עדכונים שוטפים פשוטים.

היתרון האמיתי של חברת אחסון אתרים היא שירות התמיכה לאחר שהאתר הוקם. במקרים רבים, ברגע שהושלם עיצוב האתר, מתחיל התפקיד האמיתי של בונה האתר. עליו להיות זמין לענות על שאלות של לקוחות, לעדכן את בעל העסק בטכניקות שיווק חדשות ושונות, ללמד אותו להשתמש במנועי חיפוש, מנועי תשלום על פי קליק ועדכון בהצעות שיווק חדשות אחרות.

 
אביגיל אגלרוב - כתיבת תוכן מקצועי ושיווקי. בניית מאמרים מקצועיים, קידומיים ושיווקיים ותדמיתיים על פי נושא.
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים