מאמרים לעסקים >> ניהול עסקים >> התרומה של מיקור חוץ לעסק שלך
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

מאמרים >> ניהול עסקים

התרומה של מיקור חוץ לעסק שלך

מאת מנפוואר - 2014-07-01
| אתר הכותב |


א - א   
מאמר מומלץ
שיווק ופרסום >> כיצד תכנון מוקדם עוזר לחומרים השיווקיים שלכם למכור יוצר?
טיפ מומלץ
תוכנות וכילים חינמיים >> YOUSENDit | מערכת להעברת קבצים גדולים באינטרנט

כרעיון, מיקור חוץ אינו דבר חדש. הוא נמצא במקומותינו כבר למעלה מאלף שנים, וההבדל היחיד היא שהוא צובר פופולריות רבה יותר בעשורים האחרונים מכל מיני סיבות. מיקור חוץ משמעותו בעצם העברת עבודה לצד שלישי על בסיס חוזים.

בעיקרו של דבר, מטרתו של מיקור חוץ היא לקצץ בעלויות. אבל היום, למיקור חוץ יש כמה יתרונות נוספים כמו גישה למומחיות ספציפית, הפחתת התקורה, איוש גמיש, התייעלות, צמצום זמן התגובה ובסופו של דבר, ייצור רווח גדול יותר.

כמו כל מיזם עסקי אחר, תכנון ומחקר נאותים הם הכרחיים לפני בחירת השותף לצורך מיקור חוץ, בין אם מדובר בחברת מיקור חוץ במדינה או מחוצה לה. על ידי מיקור חוץ לצד שלישי, העסק שלכם יכול להתמקד במה שהוא עושה הכי טוב ולהשיג יתרון תחרותי בשוק.

מספר יתרונות חשובים שמאפיינים מיקור חוץ:

* קבלת גישה למומחיות ולמיומנות

אחת הסיבות העיקריות שגורמות לעסק להעביר משימה לידי מיקור חוץ, היא כאשר המשימה דורשת מומחיות ומיומנות ספציפית שאינה חלק מליבת העסק. כלומר, כדי לאפשר לעסק להתמקד במשימת הליבה שלו, ועל מנת להמשיך לספק מוצר או שירות באיכות גבוהה, עדיף להעביר לביצוע מיקור חוץ משימות שהעסק אינו יכול לבצע על הצד הטוב ביותר.

אם גם אתם תנקטו בדרך זו, תמצאו שאתם לא רק מוציאים פחות על הדרכת עובדים וחוסכים שעות עבודה יקרות, אלא גם מקצצים בעלויות.

* התמקדות בפעילויות ליבה

כשנוספות לעבודה פונקציות שאינן בתחום הליבה של העסק, עומס העבודה עולה ואיכות פעילות הליבה נפגעת ככל שהעסק הולך ומתרחב. מיקור חוץ לצד שלישי בתרחיש כזה, ממלא תפקיד חשוב. כך תוכלו להתמקד במשימות העיסקיות העיקריות שלכם.

* ניהול סיכונים טוב יותר

בעזרת מיקור חוץ תוכלו לשתף את חברת מיקור החוץ השותפה שלכם, בסיכונים הכרוכים בעסקים שלכם, ולהפחית את הנטל המוטל עליכם. לדוגמה, על ידי מיקור חוץ של משימה לחברה מתאימה, תוכלו להפחית את הסיכון הכרוך בביצוע משימה זו, בתוך העסק עצמו, על ידי צוות שאינו מוכשר ואינו מיומן בתחום זה.

* הגדלת ההתייעלות בעסק

לאחר הקצאת משימות מסוימות לחברת מיקור חוץ, אתם בעצם חולקים את עומס העבודה של העובדים שלכם עם חברה נוספת. זה מאפשר לכם לפתח טוב יותר את המשימות שמבוצעות בתוך העסק שלכם ולהשתמש בעובדים שלכם ביעילות רבה יותר.

* הפעלת העסק 7X24

מיקור חוץ למדינה כמו הודו, שפועלת באזור זמן אחר, נותנת לכם יתרון נוסף והוא עשיית שימוש מלא בכל שעות היממה. מאחר שהלילה הוא היום שלהם, השותף שבחרתם לשם מיקור חוץ יכול להמשיך את העבודה גם לאחר שהעובדים שלכם הלכו הביתה. העובדים באותה חברת מיקור חוץ יכולים להשלים את המשימות הקריטיות ולהעביר את פירות עבודתם חזרה ביום שלמחרת. כלומר, היתרון של מיקור חוץ כאן הוא שאתם מקבלים שעות עבודה נוספות ביממה אחת, ומגדילים את התפוקה הכוללת. תמיכה בלקוחות 7X24 היא חלום שהתגשם עבור הלקוחות שלכם, וניתנת למימוש באופן מלא באמצעות מיקור חוץ למדינה שנמצאת מעבר לים.

 
המאמר נכתב על ידי חברת מנפוואר המציעה שירותי מיקור חוץ לניהול ויישום מלא של שירותים אירגוניים ופרויקטים ארגוניים.
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים