מאמרים לעסקים >> אתרי אינטרנט >> SEO - קידום אתרים במנועי חיפוש
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

מאמרים >> אתרי אינטרנט

SEO - קידום אתרים במנועי חיפוש

מאת חברת Signup קידום אתרים - 2008-05-15
| אתר הכותב |


א - א   
מאמר מומלץ
כללי >> סליקת כרטיסי אשראי באתרי אינטרנט וחנויות מקוונות
טיפ מומלץ
אימייל - Email >> עשה שימוש באימייל כפלטפורמה שיווקית דרך החתימה

יש אומרים, ובמידה לא מבוטלת של צדק, כי אין פתרון שיווקי טוב ויעיל יותר לאתר אינטרנט, מאשר אופטימיזציה שלו במנועי החיפוש. תחום ה - Search Engine Optimization - צבר בשנים האחרונות תאוצה אדירה, זאת נוכח השליטה הכמעט בלעדית של מנוע החיפוש Google  וההכרה ש"אם אתה לא שם (במעלה דירוג התוצאות על פי מילות מפתח), אתה למעשה לא קיים".

קידום אתרים ככלי שיווקי

עובדות אלו הביאו לכך שנוכחותו של האתר העסקי במקומות ראשונים בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש, היא לא רק כלי פרסומי מהמעלה הראשונה, אלא גם מעידה על הרלוונטיות שלו בתחום. משמע: "להיות מקום ראשון בגוגל", לא רק יגרום לגידול משמעותי במספר הכניסות לאתרך, אלא גם ימתג אותך כמספר אחד.

מציאות זו לא נעלמת מעיניהם של בעלי עסקים רבים, שמבינים את נחיצותו של צורך זה, ולא חוסכים במשאבים כדי להגיע למקום הראשון הנכסף. בד בבד, מנועי החיפוש (וגוגל בראשם), משכללים ומשפרים ללא הרף את האלגוריתם שקובע את הדירוג, זאת כדי למנוע את אפשרות למניפולציות שינסו לעשות אותם בעלי אתרים עסקיים ולשמור על הרלוונטיות של התוצאות. כך הפך קידום האתרים במנועי החיפוש לתחום מקצועי ממדרגה ראשונה - ואולי הכלי השיווקי החשוב ביותר באינטרנט במסחרי.

לקידום אתר במנוע החיפוש יש פרמטרים רבים ושונים, אך ניתן לפשט אותם לעיקרון אחד: על האתר להיות הכי רלוונטי לתחומו. אבל נשאלת השאלה: איך גורמים לכך שמנוע החיפוש יכיר דווקא בו כרלוונטי ביותר?

כיצד מקדם אתרים מקצועי יכול לתרום לך?

לשם הדוגמא, נקח את תחום משלוחי הפרחים. מדובר בזירה תחרותית מאוד, שזיהתה את הפוטנציאל של האינטרנט כמקדם מכירות, מה שהוליד עשרות אתרי משלוחים המציעים מוצרים ושירותים כמעט זהים. כולם גם בנויים ומעוצבים בצורה פחות או יותר דומה - אז איך גוגל מחליט איזה מהם הוא הכי רלוונטי ואיזה מהם ראוי להיות במקום הראשון?

כאן נכנסת לפעולה עבודתו של מקדם האתרים ובתחום תחרותי כמו משלוחי פרחים האתגר שלו הוא גדול. דרכי עבודתו של מקדם האתרים, כוללות מספר רב של פעולות מקיפות, אך ניתן לחלקם לשלוש קטגוריות ולתמצת אותם באופן הבא:

  • מחקר מקדים -  איתור מילות מפתח, בדיקת אתרים מתחרים, ניתוח והסקנת מסקנות.
  • פעולות המתבצעות בתוך האתר (Onsite) - שיפור קוד האתר והתאמתו למנוע החיפוש, טיפול ב- Meta Tags (תגיות שנועדו להציג מידע למנועי החיפוש), בניית קישורים פנימיים והכי חשוב - כתיבת תוכן עשיר, מקיף ורלוונטי לתחום המוצג לגולש ולמנוע החיפוש.
  • פעולות המתבצעות מחוץ לאתר  (Off-Site) - יצירת קישורים נכנסים בעיקר על ידי החלפות ורישומים באינדקסים רלוונטיים לתחום.

ברגע שפעולות קידום האתרים מתבצעות כהלכה ובצורה המקצועית ביותר, התוצאה המיידית אמורה להיות קידום האתר, הגדלת כמות הכניסות, המכירות והמחזור החודשי שלך!

 
מאמר זה נכתב על ידי חברת Signup קידום אתרים עבור אתר בונים עסקים.

חברת Signup מציע לך פתרון כולל לצורכי השיווק של העסק שלך (קידום, שיווק, כתיבה שיווקית, הפצה ויראלית, דיוור אלקטרוני ועוד). בנוסף, חברת Signup מפעילה מספר אתרי טכנולוגיה לציבור הרחב ביניהם ניתן למצוא את HTMLGuide מדריך בניית אתרים, Webhosts אחסון אתרים באינטרנט.
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים