סיפורי עסקים >> הקמת ''אלרן שירותי משרד''
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

סיפורי עסקים

הקמת ''אלרן שירותי משרד''


א - א
מאמר מומלץ
כללי >> אחסון לעסק
טיפ מומלץ
AdWords >> הפטרו ממילות מפתח וביטויים בעלי מופעים רבים אך ללא הקלקות

נכתב על ידי חלי יצחק, מרץ 2008

שנים חלמתי להקים עסק עצמאי אך רק כאשר סיימתי את לימודי התואר השני במנהל עסקים ולאחר שנים רבות של עבודה כמזכירה וחשבת שכר הרגשתי שאני בשלה להקים עסק שיענה על צורך אמיתי שלדעתי קיים בשוק - שירותי משרד.

אמנם היום לרוב האנשים ישנה שליטה טובה מאד במחשב, אך לטעמי למרות השליטה הטובה לא לכולם יש זמן להקדיש לעבודה מול מחשב.

מחשב הוא משאב שגוזל זמן רב ולכן לפי תפיסתי העסקית - עדיף שאנשים יעסקו במה שהם מומחים, בליבת העסק ולא יבזבזו זמן על אדמיניסטרציה ומחשבים.

ואז פניתי למשפחה והתייעצתי איתם מה לעשות. האם מתאים להם? ומה נעשה וכיצד?
ראשית הילדים ובעלי החליטו שממש מתאים להם אמא שעובדת מהבית והם מוכנים להתגייס ולעזור בכל הדרוש. לכן התיישבנו כולנו יחד וחשבנו - יופי יש עסק - למי הוא מיועד? בעצם לכולם - כאשר לכל מגזר הוא נותן פתרון לצורך אחר.

  1. עסקים קטנים שלא כדאי להם להעסיק מזכירה - השינויים התחיקתיים האחרונים שהממשלה מוציאה תכופות לשיפור מעמדם של שכירים בעלי שכר נמוך מטיבים מאד עם העובדים אך יוצרים נטל גדול של עלויות על המעסיק. למה שלא יקטינו את העלויות ויוציאו את העבודה החוצה (מיקור חוץ).
  2. מפעלים גדולים שיש להם פרויקטים גדולים שהמזכירה לא מספיקה או פרויקטים חסויים שאין להם עניין שהמזכירה וכל עובדי המפעל יהיו חשופים אליהם.
  3. מרצים שצריכים להכין מצגות לשיעורים.
  4. סטודנטים שצריכים מענה דחוף להדפסת עבודות.

כל אלה הם בעצם הקהלי יעד של העסק שלנו.

לאחר ההחלטה למי ומה, שינסנו מותניים ורכשנו ציוד חדש שיקל על העבודה. מחשב, תוכנות, מדפסת, פקס ויאללה מתחילים.
אך כדי להתחיל צריך להתחיל לפרסם. החלטנו יחד ללכת על תפיסה של פרסום באינטרנט. התחלתי לחקור איפה כדאי לפרסם ומהו קהל היעד שלנו.

בתחילה הלכנו על סטודנטים. היכן סטודנטים מחפשים? גילינו את לוח מדס. החלטתנו להשקיע כסף בפרסום שם, והופ מוצ"ש אחד פנה אלי הלקוח הראשון.
אמנם לא סטודנט אבל לקוח נהדר שעזר לי המון בתחילת הדרך. הוא גילה אותי שם. היה זקוק להדפסה ופנה לכל המפרסמים. העזתי להתקשר במוצ"ש למרות התלבטויותי ונקשר ביננו קשר עסקי טוב. אך לקוח אחד לא מספיק. מה הלאה? שוב התלבטות איפה עוד?

משקיעה כספים בפרסום באינטרנט שלא תמיד נושא פרי.... ותמיד עומדת בפני ההתלבטות אולי אני טועה? אולי בעצם מי שנמצא באינטרנט לא זקוק לשירותי? אולי יש למצוא ערוצי פרסום אחרים? אך איפה? לאן ללכת?

כרגע כמעט שלושה חודשים לאחר פתיחת העסק - הכל עוד לוטה בערפל. מתבלטים, מחפשים עסקים חדשים שזקוקים לשירותים ואפילו מנסה ללכת על קשר עם חברת השמה שיכול לשדרג את העסק.

באחת העבודות שלי גיליתי משפט מפתח שכל עסק יכול להשתמש בו:

האדם הקטן כשהוא עובד עם כוח הרצון ? נעשה בלתי מנוצח. אני חושבת שאנחנו עובדים עם הרבה כוח רצון. הרבה נחישות ורצון להצליח. ואנחנו נצליח למרות הקשיים.

 
חלי יצחק - אלרן שירותי משרד

אלרן שירותי משרד מספקת שירותי הדפסה, הקלדה, עריכת קבצים בתוכנות האופיס (MS Office) השונות כולל עריכת מצגות.
כמו כן, אלרן שירותי משרד מספקים שירותי תמלול קלטות, איתור מידע באינטרנט, ניהול קשרי לקוחות ושירותים נוספים בהתאמה אישית.

  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים