סרטוני הדרכה לעסקים >> רשימת נושאים
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

סרטוני הדרכה לעסקים >> רשימת נושאים


א - א
מאמר מומלץ
אתרי אינטרנט >> כלים חינמיים למעקב אחר ביצועי האתר והביצועים השיווקיים
טיפ מומלץ
תוכנות וכילים חינמיים >> Copernic | חיפוש על המחשב האישי

כיום עומד בפניינו, בעלי עסקים קטנים אפשרות רבות ללמוד ולקבל הדרכות באין ספור תחומים עסקיים ברשת האינטרנט.

אתם רוצים הדרכה בשיווק, כיצד כותבים מאמר או אפילו איך בונים קמפיין ב- AdWords ,תמצאו ברשת לא רק מאמרים ומידע אלה גם סרטונים רבים.

תעשו ניסוי וגשו לאתר כמו YouTube רשמו בחלון החיפוש משפט כמו "how to market" ותמצאו בו כמות בלתי נגמרת של הדרכות בכל תחום ובשפות רבות. כמובן ניתן גם בעברית, אך כמובן שכמות הסרטונים קטנה בזדרי גודל.
הבעיה - כמו כל חיפוש ברשת - היא למצוא את הסרטון המתאים. אנו עשויים למצוא את עצמנו מבזבזים זמן רב בחיפוש אחר סרטון ברמה גבוה שבאמת יכול לעזור לנו וכאן החלטנו לבוא לקרת הגולשים שלנו.

אתר בונים עסקים עוזר לכם וזאת על ידי ליקוט סרטוני הדרכה היכולים לתרום לבעלי עסקים קטנים ובינוניים.
אנו צפינו בסרטונים המוצגים בתארנו ועל אף שכמובן איננו יכולים לקחת אחריות על הדברים, אנו מפרסמים אותם כי הם נראים לנו טובים ואיכותיים עבור גולשי האתר.

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים