טיפים לעסקים >> קידום אתרים >> כיצד משיגים תוכן עבור האתר
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

טיפים לעסקים >> קידום אתרים

כיצד משיגים תוכן עבור האתר


א - א   
מאמר מומלץ
כללי >> עיצוב חדר עבודה (פנג שואי ועיצוב משרד)
טיפ מומלץ
אתר אינטרנט עסקי >> התוכן הוא המלך, התוכן הוא עצם העיניין

השגת תוכן בכמות ובאיכות אינו דבר קל, בעיקר לעסק קטן שאין לו כח אדם רב.

להלן כמה דרכים להשגת תוכן לאתרכם:

 1. אתם הכותבים - בדרך כלל בעל האתר בעסק קטן הוא המומחה בתחום ולכן זו דרך נכונה ביותר להוספת תוכן. נכון לא כולנו יודעים לכתוב מעניין ולערוך מאמר בצורה נכונה ושיווקית, אבל תמיד אפשר להעזר באנשי מקצוע לטובת העריכה בלבד.
 2. חברים ועמיתים - בקשו (תתחננו אם צריך) מחברים שמבינים בתחום ועמיתים למקצוע לכתוב עבור האתר שלכם מאמר או תוכן אחר. כל עוד הם לא מתחרים שלכם כמובן, אפשר להציע להם קבלת קרדיט באתר.
 3. מאמרים חופשיים - ישנם אתרים רבים גם בשפה העברית שבהם מאמרים של אנשי מקצוע בתחומים שונים והמותרים להעתקה. קראו היטב את התנאים, בדרך כלל חייבים להעתיק בצורה מסויימת, לשמור על לינקים, לתת קרדיט לאתר ועוד. הערה: יש לשים לב שמנועי החיפוש מזהים די בקלות שהמאמר הועתק מאתר אחר ולכן הדף הזה מקבל "ציון" נמוך יחסית, אבל עדיין זה תורם מעט כל עוד לא מגזימים בכמות התוכן מסוג זה. כמובן שיש פה תרומה לגולשים שלכם שלא בהכרח ילכו לאתר המאמרים לחפש מידע נוסף בתחום ההתמחות שלכם.
 4. לינק למאמרים - בהמשך לסעיף הקודם, אפשר במקום להעתיק מאמר לתת רק לינק אליו. בכדי שזה יהיה שווה לנו כתוכן, כתבו תמצית קצרה על מאמר שבו תכניסו מספיק מילות מפתח שחשובות לכם. בצורה זו אתם לא מעתיקים מאמר ובכל זאת יוצרים תוכן יחסית בקלות. אנא שימו לב לזכויות יוצרים ועל תעתיקו קטעים מהמאמר וגם עדיף תמיד לשאול את בעל הזכויות האם מקובל עליו הלינק, בדרך כלל הם ישמחו כי זה עוזר לקידום והפרסום שלהם.
 5. כותבים מקצועיים - קיימים היום בשוק כותבים מקצועיים רבים שישמחו לכתוב עבורכם תוכן לאתר האינטרנט העסקי שלכם בכל נושא.
 6. תכנים של ספקים - במקרים בהם אתם מוכרים מוצרים של יצרנים (נניח אתם חנות מכוונת) כי אז בדרך כלל היצרן ישמח להרשות לכם לקחת מידע על המוצרים שלו לצורך הכנסת לאתר שלכם. שנו מעט את הכיתוב כך שזה לא יחשב כהעתקה במנועי החיפוש.
 7. שאלות נפוצות - זהו חלק שיחסית קל לכתיבה. בכל אתר מקובל שיש חלק כזה. מידי פעם תחשבו על שאלה שחוזרת על עצמה מפי הלקוחות או המתענינים ותוסיפו אותה. זכרו לנסות להשתמש כמה שיותר במונחים חשובים לכם בתשובות.
 8. טיפים - כמו שאלות נפוצות גם טיפים זה דבר יחסית קל לכתיבה. כל טיפ הרי יכול להיות רק 2-3 משפטים. נסו להוסיף טיפ בתחום ההתמחות שלכם מידי פעם.
 9. חדשות - הוספת חלון בדף הבית (או אף בכל הדפים) של חדשות העסק מאפשר הוספת תוכן יחסית בקלות.
 10. כתיבת בלוג - דבר מאוד פופולארי בימים אלו. פעם בכמה ימים (אפשר לקבוע לכם ביומן בצורה קבוע) כותבים כמה דברים מעניינים על תחום העיסוק שלכם. חידושים, שינויים, התייחסות לדברים בחדשות ועוד.
 11. פורומים - הוספת פורומים  לאתר יוצר תוכן חינם ע"י הגולשים. צריך רק לקחת בחשבון כי ניהול פורומים צורך זמן רב ולכן לא כל כך מומלץ לעסק קטן, כמו כן יש לדאוג למה שנכתב ולמחוק הודעות פוגעניות. בעיה נוספת היא שבשביל שפורומים יהיו טובים ופעילים הם דורשים מאסה קריטית די גדולה של אנשים איכותיים שיהיו פעילים בו, דבר אפשרי אך לא קל להשגה.

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים