טיפים לעסקים >> תוכנית עסקית >> עשו שימוש ברו"ח לבניית הדו"ח רווח הפסד של התוכנית עסקית
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

טיפים לעסקים >> תוכנית עסקית

עשו שימוש ברו"ח לבניית הדו"ח רווח הפסד של התוכנית עסקית


א - א   
מאמר מומלץ
ניהול עסקים >> תכנון מס - למי זה טוב
טיפ מומלץ
תוכנות וכילים חינמיים >> GIMP | תוכנה לעריכה גרפית

בניית תחזית דו"ח רווח והפסד בתוכנית עסקית הוא אחד החלקים הדורשים מיומניות שלרוב היזמים בתחילת הדרך ולפעמים אף לאנשים יחסית מנוסים בעסקים אין.
דו"ח רווח והפסד הוא החלק המרכזי בכל תוכנית עסקית, כי בסופו של דבר אנו רוצים לוודא כי המיזם יניב רווחים. בקלות רבה ניתן לעשות טעויות שיראו לנו שורה תחתונה לא נכונה ולא משנה לאיזה כיוון.

כמו כן, במידה ואתם נגשים לחפש משקיע פרטי או פונים לקרנות, הם יבדקו את הדו"ח רווח והפסד בתוכנית עסקית בשבע עיניים ויעלו על שגיאות חשבונאיות במידה ונעשו, דבר שיוריד את הסיכוי שהם ישקיעו בכם.
המסקנה היא שחייבים שרו"ח או לפחות אדם בעל ידע ונסיון עסקי רב עם הבנה חשבונאית גבוה יעבור על הדו"ח רווח הפסד בתוכנית עסקית שלכם.

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים