טיפים לעסקים >> תוכנית עסקית >> הוסיפו לתוכנית עסקית גילוי נאות והסרת אחריות כללית
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

טיפים לעסקים >> תוכנית עסקית

הוסיפו לתוכנית עסקית גילוי נאות והסרת אחריות כללית


א - א   
מאמר מומלץ
הנהלת חשבונות >> הנהלת חשבונות: על חשיבות הקבלה
טיפ מומלץ
הנהלת חשבונות, בנקים >> מקדמות מס-הכנסה הם לא גזרה משמיים

כאשר התוכנית עסקית נועדה למצוא שותפים ומשקיעים, הם אמורים לקבל החלטות עסקיות ופיננסיות תוך שימוש במידע שהיזמים מוסרים בתוכנית עסקית.
ברור שהתוכנית עסקית וכל מה שכתוב בה מחייב את היזמים משפטית ברמה זו או אחרת. במקרים מסויימים עשויה התוכנית העסקית לשמש משקיעים שנפגעו בכדי לתבוע את היזמים.
אחת הדרכים לקבל מעט הגנה היא להוסיף גילוי נאות והסרת אחריות כללית להלן דוגמה:

גילוי נאות והסרת אחריות כללית

תכליתו היחידה לקיום מסמך זה הינו קבלת החלטה על ידי הקורא לגבי המשך הבדיקה ושיתוף הפעולה לגבי המיזם להקמת חברת "א.א. ישראלי בע"מ". "א.א. ישראלי בע"מ" ומייסדיה מוותרים במפורש על כל אחריות לתוכן או מחדל או החסרה של פרט או פרטים כלשהם ממסמך זה וכל התקשרות בכתב או בעל פה שנעשתה או תעשה בעתיד.

מסמך זה כולל הצהרות לגבי דוחות כספיים והערכות על ידי "א.א. ישראלי בע"מ" לגבי ביצועים עתידיים, הצהרות והערכות אלו משקפות הנחות והשערות על ידי "א.א. ישראלי בע"מ" שיכולים להתברר כמדויקים או לא מדויקים. חלק מההנחות שעליהן הערכות מבוססות יתכן וישתנו או לא התגשמו, ודברים לא צפויים יקרו ונסיבות ישתנו כגון: כח עליון, שינויי חקיקה ומיסוי ונסיבות כלכליות / מסחריות כאלו ואחרות שימנעו מהמיזם לצאת אל הפועל ו/או לפעול שלא עפ"י התחזיות והתוצאות האמיתיות שיושגו יהיו שונות מהצפוי בתכנון והשינויים אכן יתגשמו.

כל הצהרה בע"פ או בכתב שתבוא לעולם אינה מדוייקת כמו ההצהרות והערכות או כל מידע אחר במסמך זה. למען הסר ספק, מוסכם ומוצהר בזאת, כי רק הצהרות והתחייבויות מפורשות וחתומות, לגבי הסכמי העברת הכספים הסופיים, הנתונים למגבלות המפורטות בזה ושבגינן ייחתם הסכם לשיתוף פעולה יהיו בעלי אופי משפטי שיחייב את הצדדים לו.

הערה: אין לראות בנאמר בטיפ זה ייעוץ משפטי.

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים