טיפים לעסקים >> AdWords >> מה עושים שהתחרות על מילות המפתח גדולה והופכת ליקרה?
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

טיפים לעסקים >> AdWords

מה עושים שהתחרות על מילות המפתח גדולה והופכת ליקרה?


א - א   
מאמר מומלץ
אתרי אינטרנט >> ניהול חנות וירטואלית - להביא את הגולש לקופה
טיפ מומלץ
רישות עסקי - Networking >> ברישות עסקי יש צורך בהרבה סבלנות והשקעה לטווח ארוך

לעיתים קרובות, ישנה תחרות קשה על מילות מפתח. בעיקר עם ישנם הרבה מפרסמים באותו תחום.
נניח שאתה בעל חנות קטנה לנעליים בערד, הרי על מילים כמו "נעל" ו-"נעליים" יש תחרות עצומה כי רבים העסקים בתחום, רק כמות החנויות והמפעלים והספקים והמפיצים וכולם מתחרים על מילים אלו. ישנן כיום מילות מפתח שצריך לשלם עשרות שקלים לקליק. לא ממש מתאים לחנות נעליים קטנה נכון?

במקרים אלו צריך להיות יצירתי,  ולמצוא מילים וצרופי מילים שעדיין יכולים להתאים לנו.
נתחיל מקישור יותר קרוב אליך, אז אני מניח שהתחרות על צרוף "נעליים ערד" ו-"מכירת מגפיים בערד" עולה פחות ואפשר לחשוב על עוד כמה.

ועכשיו לחשוב מחוץ לקופסה באופן יצירתי, הרי גם גולשים שמחשפים דברים אחרים לגמרי מנעליים, יתכן ויראו מודעה על העסק שלך ועדיין הם יקליקו, כי מי לא קונה נעליים.
עכשיו לדוגמה, אם אתה עושה מבצע לנעלי נערות, אפשר לנסות למצוא מילים הקשרות להווי החיים שלהן בכלל והמקומי בפרט, שמות של מקומות בילוי, של משחקים וכדומה. כך כאשר נערה מערד תעשה חיפוש בגוגל בתחומי ההתענינות שלה, היא פתאום תראה את המודעה שלך.

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים