טיפים לעסקים >> הנהלת חשבונות, בנקים >> ברכישת שרות מתמשך אל תשלמו את כל הכסף מראש
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

טיפים לעסקים >> הנהלת חשבונות, בנקים

ברכישת שרות מתמשך אל תשלמו את כל הכסף מראש


א - א   
מאמר מומלץ
אתרי אינטרנט >> שימושיות - האם האתר שלך ידידותי למבקרים?
טיפ מומלץ
AdWords >> תדאגו שמודעות AdWords יופיעו גם ב-Google.com

אנו בעלי עסקים רוכשים שרותים שונים. זה יכול להיות שרותי שיווק, ייעוץ עסקי, תחזוקת ציוד ועוד.
מטבע הדברים לא תמיד קבלת השרותים עוברת בצורה חלקה. בעיות שונות יכולות להיווצר מסכסוך קל ועד סגירת העסק שנותן לכם שרות עוד לפני סיומו.

הדרך היחידה לשמור לכם איזשהו כח מיכוח מול הבעיות שיכולות להיווצר, הוא תשלום על השרות באופן הדרגתי.
גם אם מציעים לכם הנחה גדולה על תשלום מזומן עדיף לשקול תשלומים. אין כאן כמובן כוונה לנותני שרות גדולים ומוכרים כמו חברת בזק וחברות גדולות אחרות שאין לנו כל כך כח מולן לשנות את התנאים.

עדיפות ראשונה כמובן, היא לשלוח את התשלום אחרי קבלת השרות. כאשר אין ברירה והדרך היחידה לסגור עסקה היא לתת לפחות צק'ים מראש, אז וודאו שהם רשומים בצורה נכונה עם מחיקת המילה "לפקודת" ורישום שם העסק בדיוק כפי שרשום בחשבונית שקבלתם עם המילה "בלבד".
כמו כן להוסיף שתי קווים אלכסוניים עם המילים "לא סחיר".
בצורה זו תמנע ראשית העברת הצק' לצד שלישי ובמקרה קיצוני של בעיות תוכלו לבטל את הצק'. בעיקר במצב שבו נותן השרות סגר את העסק.

הערה: שימו לב שכעקרון ביטול צק' שניתן הוא דבר מאוד בעייתי מבחינה משפטית ועליכם לחשוב טוב לפני שתעשו כך. כמו כן, יהיה עדיף לקבל ייעוץ משפטי בתרם תעשו זאת.

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים