טיפים לעסקים >> שיווק ופרסום >> לעולם לא לשכוח לשווק, לשווק ולשווק !!!
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

טיפים לעסקים >> שיווק ופרסום

לעולם לא לשכוח לשווק, לשווק ולשווק !!!


א - א   
מאמר מומלץ
ניהול עסקים >> מדוע לפתוח חברה זרה?
טיפ מומלץ
אקסל - Excel >> לפני שכותבים נוסחא מסובכת, בדקו האם היא קיימת כבר באקסל

לחלק גדול של בעלי עסקים קטנים, פעולת השיווק אינה באה בקלות. לכן אנו מוצאים בקלות סיבות לדחות את עבודת השיווק כי "יש לי כרגע הרבה עבודה", "חייבים למסור עבודה ללקוח", "חייב לרוץ לבנק...".

תזכרו כי בסופו של דבר השיווק הוא זה שיוצר לכם זרם פניות לעסק ורק התמדה בביצוע פעולות שיווק לאורך זמן יותר לנו את הזרם הזה.
כמה פעמים סיימתם עבודה ללקוח ועכשיו מצאתם את עצמכם ממתינים לעבודה נוספת?
חייבים כל הזמן לשווק, גם שיש לנו עבודה וכמובן כאשר אין.

אתם צריכים כל יום להתחיל את העבודה עם השאלה: "מה אני מתכנן לעשות היום בכדי לשווק את העסק!" ולסיים כל יום עבודה עם השאלה: "האם שיווקתי מספיק את עצמי היום?".

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים