טיפים לעסקים >> AdWords >> קבעו תקציב ועימדו בו
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

טיפים לעסקים >> AdWords

קבעו תקציב ועימדו בו


א - א   
מאמר מומלץ
שיווק ופרסום >> להערך נכון לשנת 2010
טיפ מומלץ
קידום אתרים >> חשיבות התוכן בתוך קישור (Link)

חשוב לקבוע תקציב פרסום ב-AdWords ולעמוד בו. לא משנה עם אתם קובעים תקציב שבועי או חודשי, תקציב צנוע או גדול.
החשיבות נובעת מהטבע של המערכת שיכולה לגרום לנו לחרוג במהירות מהתקציב.
נניח שלאחר כשבוע אנו רואים שעל אף הפרסום הרב והקליקים אנו לא מצליחים לקבל מספיק לידים איכותיים ולסגור עסקאות/מכירות. בשלב זה הכי קל לגשת ולעלות את המחיר לקליק ואת התקציב בכדי לגרום לכמות גדולה יותר של קליקים ובתקווה גם של לידים והמרות.
אך שיטה זו היא "קלה" אך יקרה מאוד. אם אתם לא מצליחים לקבל תוצאות בתקציב שקבעתם, עבדו על שיפור המודעות, מילות המפתח, דף הנחיתה ושאר האלמנטים.
תמיד יש מקום לשיפור והמוטיבציה צריכה להיות שבאותו תקציב נעלה גם את כמות הקליקים ובעיקר את אחוז ההמרה (כמות הלקוחות לקליקים).

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים