זרקור >> ''דרך המילים''-מרכז נעמה למידע חברתי
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

עסקים קטנים בישראל
תפריט ראשי בונים עסקיםתפריט ראשי
ייעוץ עסקי
אינדקס עסקי

אביב השכרת רכבים
www.aviv-rent.co.il

תחבורה ורכב » השכרה
תוכנית עסקית
בניית אתרים
מאמרים עסקים קטנים תפריט משני
טיפים עסקים קטנים
 
ייעוץ עסקים קטנים
תוכנות עסקים קטנים תכנים חדשים
תמיכה עסקית
בונים עסקים
ייעוץ פיננסי פתגמים ואמרות
פתגמים
זרקור

''דרך המילים''-מרכז נעמה למידע חברתי


א - א
מאמר מומלץ
ניהול עסקים >> ייעוץ ושירותים עסקיים לעסקים על ידי לשכת המסחר
טיפ מומלץ
אתר אינטרנט עסקי >> הכניסו תאור של כל דף לתגית ה-Description

"ידע הוא אוצר הנלווה לבעליו לכל מקום שאליו הוא נוסע"- פתגם סיני

אחד ממאפייני המאה בה אנו חיים הוא זרימה בלתי פוסקת של מידע מאמצעי התקשורת השונים. בני האדם מוצפים במידע ובידע הנובע ממנו, ורבים מהם "הולכים לאיבוד" בים הידע והאינפורמציה שאליהם הם נחשפים.

לנישה זו נכנס המידען, שתפקידו הוא לסנן את נהרות הידע, לברור את המידע הרלוונטי לכל אדם בהתאם לנושאים המבוקשים על ידו, ולדלות עבורו במקסימום יעילות ומינימום זמן עוד מידע וידע מתאימים. זה מה שעושים מידעני "דרך המילים - מרכז נעמה למידע חברתי".

מה עושים  ב "דרך המילים-מרכז נעמה למידע חברתי"?

"דרך המילים-מרכז נעמה למידע חברתי" הינו שירות מידע וידע בנושאים חברתיים-חינוכיים, הכולל את כל סוגי האינפורמציה הרלוונטיים בנושאי אדם וחברה, משפחה, חינוך, הורות ,גידול ילדים וכל נושא רלוונטי נדרש.
אנו במרכז נעמה למידע חברתי מספקים לכם את כל המאמרים, הספרים, הידע והעדכונים המקצועיים, על מנת שתוכלו להיות הורים טובים יותר, מורים טובים יותר, גננות טובות יותר, אנשי-מקצוע טובים יותר ואנשים טובים יותר.
כל החדשות, כל השיטות, כל המידע האקדמי והפופולארי המעודכן ביותר ? נמצא במאגרי "דרך המילים".
מידעני החברה  דלו ממנו את הפרטים החשובים ביותר, ערכו אותו, הפכו אותו למידע ומגישים לכם אותו בפורמט ידידותי ונוח לעבודה.
מהיום אין צורך לכתת רגליים לספריות או לחפש שעות באינטרנט. אז אפשר להתרווחו  בכורסה ולקרוא.

מהן המטרות של "דרך המילים"?

  1. להפוך את המידע הרב הקיים והמתחדש כל רגע, לזמין, נגיש ומובן לכל לקוח-פרטי או מוסדי .
  2. לעודד אנשי-מקצוע, הורים וכל מי שרוצה לדעת יותר ולהשתמש במידע הקיים במרכזי-המידע, כדי לקבל מענה לשאלות, בעיות או רצון להכיר נושאים חדשים.

איך מתבצעת בפועל העברת המידע ללקוחות "דרך המילים "?

  1. לקחות פרטיים-בדרך כלל, משפחות וזוגות צעירים מבקשים לקבל מידע זמין ונגיש בספריה הפרטית שלהם. מידע שהם מזמינים ממידעני "דרך המילים" והוא מגיע אליהם כרוך כמאמרים בדואר או באמצעות הדואר האלקטרוני.
  2. מוסדות או ארגונים דוגמאת גני-ילדים, עמותות, מפעלים או ארגונים אחרים המבקשים להקים מרכז-מידע במבנה הארגון שאליו מגיעים העובדים או ההורים-בגני ילדים במסגרת יום העבודה שלהם או כשהם מביאים את הילדים לגן. העובדים או ההורים משאילים את המאמרים, קוראים אותם בביתם בנחת ובשקט.
  3. בתום העיון הם מחזירים את המאמרים למרכז המידע.
  4. מרכז המידע מכיל גם לוח חדשות המתעדכן תכופות ושירותים נוספים רבים.

מי מאחורי "דרך המילים"?

את "דרך המילים-מרכז נעמה למידע חברתי" הקימה לפני שלוש שנים, אורלי נעמה אלקריב, מידענית(M.A ) בלימודי ?מידע מטעם אוניברסיטת בר-אילן ומתמחה בספרות ?ילדים, ביבליותרפיה, תחום אנשים ובעלי חיים ואובדן ושכול במשפחה.
את התואר הראשון סיימה אורלי נעמה בתחום הסוציולוגיה וכמו כן הרצתה במכללת תל-חי ובאוניברסיטה הפתוחה בסוציולוגיה ופסיכולוגיה חברתית.

תובנות על העסק והקמתו

כשאורלי החליטה לפתוח את העסק, היא חשבה שתהליך בניית העסק יהיה קצר וללא מכשולים-פתיחת תיק במע"מ, במס -הכנסה ואתחיל לשווק את סל השירותים של "דרך המילים".
אך מסתבר שטעתה.

רק כשנכנסים לעובי הקורה של הפיכת רעיון וחזון לעסק חי ונושם, מבינים כמה ארוכה הדרך וכמה מהמורות, מכשולים והפתעות מחכות לאורך כל הדרך.
לכן, חשוב, לדעתה, לעבוד עם שותף, חבר, בן-משפחה תומך, שיתמוך ויעזור ברגעים הקשים, כשנדמה שכל האפשרויות מוצו ואין יותר מה לעשות. או, כשמרגישים ש"היום הוא לא היום שלך ומוטב לנוח ולא אעבוד".
התמיכה הרגשית חשובה ביותר וחשוב לא להתבייש ולבקש אותה מהחברים או מהמשפחה.

תובנה נוספת שאורלי הגיע אליה מתייחסת לתועלת לטווח ארוך, מה שנקרא- "שלח לחמך על פני המים". יצירת קשרי עבודה וקשרים עסקיים (רישות עסקי) הינם מרכיב חשוב ביותר בבניית העסק. לא תמיד מצליחים להפיק תועלת מיידית מפגישה או מהיכרות עם איש מקצוע כזה או אחר. לפעמים, התועלת או התוצאה מופיעים הרבה לאחר המיפגש הראשוני. שלא לדבר על כך שאנשי מקצוע הופכים לחברים ולידידים שזהו רווח אדיר ובל ישוער.

במסגרת קידום "דרך המילים" אורלי פגשה המון אנשים שאיתם היא משתפת פעולה בתחום העיסוק שלה וחלק גדול מהן הפך לחלק ממאגר החברים שלה. אותם אנשי -מקצוע שהפכו לחבריה, הכירו לה את אנשי המקצוע שאיתם הם עובדים וגם את החברים שלהם. וכך גדל ומתרחב מעגל האנשים ברובד העסקי וברובד האישי-חברתי. לכן, כל פגישה, ישיבה או שיחה טומנת בחובה אפשרות להרחבת המעגל ופריצת דרך מקצועית ומלהיבה שאין לדעת מה תביא בעקבותיה.

 
דרך המילים | מרכז נעמה למידע חברתיהכותבת הינה אורלי נעמה אלקריב, "דרך המילים"-מרכז נעמה למידע חברתי
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים